10 סיבות לשימוש בשמן אורגנו

10 סיבות לשימוש בשמן אורגנו

כל היתרונות והשימושים  בשמן אורגנו!
אורגנו, המוכר לנו כתבלין דומיננטי במטבח הוא למעשה צמח מרפא בעל איכויות רפואיות רבות.

פעילותו הרפואית של האורגנו, כמו לדוגמא היותו אנטי דלקתי, אנטי פטרייתי, נוגד חמצון ועוד.. מתאפשרות בזכות שני חומרים פעילות עיקריים המצויים באורגנו:  קרבקרול  ותימול.

 

10 סיבות לשימוש בשמן אורגנו

1.שמן אורגנו מטפל בדרכי הנשימה – שימוש בשמן מסלק חיידקים ממערכת הנשימה, מקל על נזלת, מרגיע גרון כואב ומטפל בדלקת גרון. השימוש בשמן אורגנו מתאים במיוחד בחורף כאשר מתחילה מחלה בדרכי הנשימה, גרון, סינוסים או ריאות.

2.שמן אורגנו משמש כנוגד חמצון יעיל, הוא מגן עלינו מפני חיידקים ובקטריות, מטפל במצבי דלקות בגוף – במיוחד במערכת העיכול והנשימה, ובשונה מאנטיביוטיקה שיש לה גם חסרונות, והגוף מפתח אליה עמידות, לשמן אורגנו אין חסרונות, הגוף לא מפתח אליו עמידות וניתן להשתמש בו בעת הצורך שוב ושוב, גם לטיפול אקוטי וגם כמניעה וחיזוק בתופת החורף. בזכות פעילותו האנטי דלקתית החזקה, יש שהעניקו לו את הכינוי "האנטיביוטיקה של הטבע".

3.צמח שתומך בטיפול ובאיזון מדדי הסוכר בדם- צמח האורגנו אינו משפיע באופן ישיר על ספיגת סוכרים, אך השפעתו נובעת מכך שמסייע בעיכול ואיזון השומנים, מכיל חומצת שומן אומגה 3, ותומך בכל תהליך העיכול והספיגה של רכיבי תזונה. שימוש בצמח יהיה בשילוב תפריט תזונתי מתאים.

4. שמן אורגנו עוזר בהפחתת רמות הכולסטרול בדם – שמן אורגנו עוזר "לנקות את הדם" ממשקעי שומן ולכן מסייע בהפחתת רמות כולסטרול. בנוסף מכיל השמן נגזרות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 שיש לה את היתרונות המשמעותיים שלה.|

5. מטפל בקנדידה – פטריית שמרים, הידועה בשמה הרשמי "חוסר איזון בפלורת המעי" או במילים פשוטות פטריית קנדידה היא תופעה של חוסר איזון במערכת העיכול הגוררת מגוון רחב של תופעות. תזונה עשירה בסוכר, מתח נפשי, מערכת חיסון חלשה, נטילת אנטיביוטיקה ותרופות אחרות – מעלות את הסיכוי להתפתחות פטריית השמרים, ולכן בחיים המערביים היא כל כך נפוצה. שמן אורגנו הוא אחד מצמחי המרפא הכי יעילים לטיפול במצב זה. השמן קוטל את הפטרייה, מליש אותה עד היעלמותה ומגן על מערכת העיכול. בשילוב עם תפריט תזונתי ייעודי אפשר להחזיר את האיזון ולחזק משמעותית את מערכת החיסון והעיכול.

6.מטפל בסינוסיטיס – סינוסיטיס היא מצב דלקתי במערכת הסינוסים המתבטאת בליחה (נזלת) תקועה. שמן אורגנו עוזר ומקל במצבים אלו, עוזר לשחרר את הנזלת התקועה, מפחית את המצב הדלקתי, מחזק את פעילות מערכת החיסון ומטפל בווירוסים וחיידקים.

7. שמן אורגנו מטפל בהליקובקטר פילורי – חיידק ההליקובקטר עלול להימצא במערכת העיכול ולפגוע בריריות הקיבה, עד שנוצר כיב.שמן אורגנו בזכות תכונותיו האנטי חיידקיות הוא אחד מצמחי המרפא העיקריים לטיפול בהיליקובקטר. כמובן יעילות הטיפול קשורה גם לביצוע שינוי תזונתי מתאים.

8. שמן אורגנו תומך בתהליך העיכול – שימוש בשמן אורגנו מעודד הפרשת מיצי עיכול ואנזימים, ובכך הוא תומך בתהליך העיכול. בנוסף שמן האורגנו מגן על הגוף מפלישת חיידקים, בקטריות ולכן מגן על מערכת העיכול ועל כלל הגוף מהתפתחות מחלה. בעקבות שימוש בשמן אורגנו יש הקלה בתופעות כמו גזים, נפיחות ומעי רגיז.

9. שמן אורגנו עוזר בטיפול בכאב, כמו כאבי שריר או כאב כתוצאה מדלקת

10.מכיל כמויות גבוהות של רכיבי תזונה חיוניים כמו ויטמין A, ויטמין K, סידן ומגנזיום. שמן אורגנו מספק גם סיבים תזונתיים, ברזל, ויטמין C, ויטמינים מקבוצת B, אשלגן וכמובן נוגדי חמצון פעילים. המכלול הזה, יחד עם תכונותיו, עוזרים לחיזוק כללי של מערכות הגוף ותורמים לשמירה על הבריאות.

 למעבר לרכישת שמן אורגנו

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר