היתרונות המדהימים של שמן נר הלילהה

היתרונות המדהימים של שמן נר הלילהה

שמן נר הלילה

סובלת מתסמיני PMS חזקים (תסמונת קדם ויסתית)?  אקזמה?  מתמודד עם טרשת נפוצה?

רוצים לחזק את בריאות הלב ולהוריד לחץ דם?

אלו רק חלק מהסיבות ליטול כמוסות שמן נר הלילה.

מהן האיכויות של שמן נר הלילה? ובעבור מי הוא יכול לשמש לריפוי?

 

שמן נר הלילה מופק בתהליך כבישה קרה מזרעי פרח נר הלילה. השמן שמתקבל מתאים גם לשימוש חיצוני – מריחה על העור וגם לשימוש פנימי- בליעת כמוסות שמן. שמן נר הלילה עשיר בחומצות שומן בלתי רוויות מקבוצת אומגה 6 שהעיקרית והחשובה מביניהן היא חומצה גמא לינולנית (GLA) ומכיל גם רמות גבוהות של חומצה לינולנית ואולאית. שמן נר הלילה מכיל גם ויטמיני A, D וויטמין E ומכיל גם לציטין, כלורופיל ולוטאין.

טיפול בדלקת מפרקים וטרשת נפוצה – בזכות רמות גבוהות של חומצה גמא לינולאית וויטמין E לשמן נר הלילה אייכויות אנטי דלקתיות והוא יכול להקל עם כאבים ראומטיים וגם על כאבים כרוניים בחולי טרשת נפוצה. המינון לצורך כך הוא מינון מוגבר של כ- 4 גרם ליום.

הקלה על תסמיני PMS וזירוז לידה – שמן נר הלילה משפיע על השינויים ההורמונליים המתרחשים בזמן ימי הוסת ויכול להקל על תופעות נפוצות בימי הוסת, כגון תחושת דכאון, תנודות במצב הרוח או תחושת נפיחות.

בשנים האחרונות מצאו כי בליעה של כמוסות שמן נר הלילה או החדרה של כמוסות השמן לנרתיק יכולה לרכך את צוואר הרחם ולהיות מזרזת לידה.

נטילת שמן נר הלילה מתאימה גם לגברים ונשים למען חיזוק הפוריות. מחקרים מצאו שבעבור גברים נטילת שמן נר הלילה יכולה לשבח את איכות הזרע, אצל נשים שימוש בכמוסות שמן נר הלילה משפיע על שיפור בריר צוואר הרחם, שהוא חומר נוזלי רירי המצוי בצוואר הרחם ומסייע לזרע של הגבר להחליק טוב יותר לצוואר הרחם.

טיפול בבעיות עור שיער – שמן נר הלילה עוזר להפחית תהליך דלקתי וגם משפיע על גמישות העור והמראה שלו. לכן שימוש פנימי בשמן עוזר לטפל באקנה, אטופיק דרמטיטיס ואקזמות. נר הלילה עוזר באיחוי פצעים ובשיפור בריאות השיער והמראה שלו.

הפחתת כולסטרול ואיזון סוכר – מחקרים מצאו ששימוש בשמן נר הלילה עוזר להוריד את רמות הכולסטרול, מסייע בהורדת לחץ דם ומחזק את בריאות הלב. שימוש בנר הלילה מומלץ על מנת לטפל בתסמיני נויירופתיה סוכרתית ומומלץ לחולים סכרתיים מאחר ואצלם נפגעת יכולת הגוף לייצר חומצה גמא לינולנית בעצמו.

 

ניתן לצרוך את שמן נר הלילה בכמוסות רכות, טוב לבחור תוסף שאחוזי החומצה גמא לינולאית בו גבוהים.

 

המידע ניתן כהעשרה. ואינו מחליף ייעוץ וטיפול אישי.

מעיין-זך דן.  נטורופתיה לכל המשפחה.

לרכישת שמן נר הלילה במבצע

 

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר