מהו תוסף התזונה המופק מיין אדום ולמה הוא טוב?

מהו תוסף התזונה המופק מיין אדום ולמה הוא טוב?

"ויניה" מזון על לבריאות הלב

"כוס אחת של יין אדום יבש ביום – זה בריא ומומלץ." ולמה? כי ענבים אדומים מכילים רמות גבוהות של פוליפנולים כגון: טנינים, קוורציטין, אנתוציאנינים, רסברטול וקטכינים. פוליפנולים הם נוגדי חמצון טבעיים המצויים במזון ויש להם יתרונות בריאותיים עצומים.

אבל איפה הקאצ'? ששתית יין באופן יומיומי כרוכה גם באלכוהול ובסוכר, לא מתאימה לכל אחד ואם רוצים לקבל את הפוליפנולים רק דרך אכילת פירות אדומים כמו ענבים וגם שזיף, רימונים וסלק אז צריך לאכול מהם כמויות מאוד גדולות על מנת לקבל מינון מספק.

פה נכנסת לסיפור "ויניה" – מזון על מקופסל לכמוסה קטנה, פיתוח ישראלי פורץ דרך. "ויניה" מכילה בתוכה רמות פוליפנולים השוות לבקבוק יין אדום שלם. בנטילת כמוסה אחת ליום מקבלים את כל נוגדי החמצון בלי האלכוהול והסוכר, בלי הקלוריות ובלי תופעות הלוואי והנזק הכרוך בצריכה יומיומית של אלכוהול.

למה נוגדי חמצון חשובים לבריאות טובה?

אחד התהליכים המתרחשים בגוף באופן טבעי הוא תהליך חמצון. כדי לפשט את התהליך, נציג את הרדיקלים החופשיים" כהרעים בסיפור ואת האנטי אוקסידנטים – נוגדי החמצון, בתור הח'ברה הטובים. רדיקלים חופשיים אלו מולקולות כימיות שפוגעות בתאים ובחומר הגנטי שבהם. הרדיקל החופשי הוא סוג של "גנב" שגונב מולקולות מתאים אחרים ובכך משבש את פעולתם התקינה. תהליך זה גורם ליצירת מחלות רבות כמו סרטן, טרשת עורקים, מחלות לב וכלי דם, אלצהיימר ועוד.

נוגדי החמצון, שהם לדוגמא פוליפנולים כמו רסברטול, יכולים לנטרל את הרדיקלים החופשיים ובכך מונעים מחלות וגם מאפשרים תהליכי ריפוי.

נטילת כמוסה אחת ביום של "ויניה" משפרת את האלסטיות בכלי הדם, עוזרת להפחית את רמות הכולסטרול LDL, מסייעת למטבוליזם תקין של סוכר, מגבירה את רמות האנרגיה והכוחות. נוגדי החמצון שמצויים ב "ויניה" עושים פעילות "אנטי אייג'ינג" למוח ולגוף ולכן מונעים תהליכי הזדקנות ומעניקים חיות ומרץ. נוגדי החמצון משפיעים גם על המוח, על זכרון ומחשבה בהירה ומסייעים במצבי אלצהיימר.

בכמוסה אחת קטנה של מזון העל "ויניה" יש 5 מ"ל של פיסאיד- רסבטרול, זוהי כמות השווה לבקבוק יין אדום שלם, והיא מכילה רק 2 קלוריות...ללא סוכר וללא אלכוהול.

 

המידע ניתן על ידי צוות האתר.

לרכישת ויניה במבצע

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר