שווידן ביטר- פורמולה עתיקה לחיזוק הגוף ומניעת מחלות

שווידן ביטר- פורמולה עתיקה לחיזוק הגוף ומניעת מחלות

שווידן ביטר

אצלנו בבית בארון התרופות יש סלסילה של "מוצרים שהם חובה". פורמולות טיפוליות שהן הבסיס לכל בית שיהיה מה לשלוף ברגע האמת. אחד מהם זה תמצית שוודי מריר, או בשמו הלועזי שווידן ביטר.

היום מתייחסים אל השוודי המריר כאל תמצית טיפולית, אבל למעשה היא פותחה כסוג של תוסף תזונה שמיועד לשימוש יומיומי קבוע על מנת לחזק את מערכת החיסון, למנוע התפתחות מחלות, לשפר את העיכול ואת התחושה הכללית. השוודי המריר, פותח על ידי רופא שוודי בשם קלאוס סאמסט במאה ה 18 ובמקור הכיל 8 צמחי מרפא, הוא נקרא בשמו בגלל היותו מריר, מרוכז ואלכוהולי ואכן יש לו טעם של תבלינים עמוקים ומרוכזים. השוודי המריר משפיע לטובה על מערכת העיכול ועל מערכת החיסון.

איך הוא עוזר לעצירות?

תמצית שוודי מריר מכילה צמחי מרפא שמסייעים לתהליך העיכול, מגבירים את ייצור הרוק שהוא התחנה הראשונה לפירוק המזון, מאיץ את הפירוק והעיכול ומסייע לספיגה טובה יותר של המזון, לכן הוא מתאים גם כדי להקל על בטן נפוחה, גזים, עיכול איטי, וגם עבור מי שבאופן קבוע העיכול שלו איטי וצריך לתת לו "דחיפה קטנה" כדי לעזור לפינוי. צריכה של שוודי בריר מתאימה אחרי ארוחה גדולה או כבדה, ואפשרית גם כשימוש יומיומי.

לטיפול במחלות חורף וחיזוק חיסון

איפשהו במאה ה- 20 שודרגה התמצית לנוסחה כפי שקיימת היום והתווספו לה עוד 4 צמחים שמחזקים את מערכת החיסון והשוודי המריר הפך להיות מקובל גם לשימוש מניעתי וגם לשימוש טיפולי במחלות חורף כמו התקררות, דלקת גרון, שפעת, דלקת ריאות, שיעול, ועוד. התמצית מתאימה לטיפול בכל מחלות דרכי הנשימה ובפרט מתאימה למצבים של חוסר אנרגטי או חולשה מאחר ויש לי יכולת להניע ולחמם ולנקז החוצה את גורם המחלה. מתאים לטיפול גם באפטות בפצעים בחלל הפה, כאבי שיניים וכאבי אוזניים.

אופן השימוש

בלקיחה פנימית מומלץ ליטול כחצי שעה לפני האוכל או חצי שעה אחרי הארוחה, במינון של כפית 1 בכוס מים. בשימוש יומיומי קבוע המינון נע בן 10-20 טיפות, 1-3 פעמים ביום.

לקיחה פנימית אינה מתאימה לנשים בזמן הריון או הנקה.

בשימוש חיצוני ניתן למרוח את התמצית (כמו שהיא, לא לדלל, מריחה מקומית) כדי להקל ולטפל בפצעי אקנה, סגירה ואיחוי יפה של פצע או חתך בעור, איחוי כוויות, הרגעה של עקיצה או פריחה וטיפול בפטרת. בפריחה או כשמדובר בכוויות גדולות אפשר למהול את התמצית במים ביחס של 1:1 ולהניח קומפרס על העור.


לרכשית שווידן ביטר במבצע

 

 

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר