מה מיוחד בכורכומין אפקט של ברא?

מה מיוחד בכורכומין אפקט של ברא?

האפקט המיוחד של כורכומין אפקט

מה לא נכתב כבר על כורכום?...מדובר באחד מצמחי המרפא המדוברים ביותר בעשור האחרון. השורש הצהוב המגיע מלב ליבה של הרפואה האירוודית, הסינית ורפואת הצמחים המודרנית נחקר עוד ועוד באשר לסגולותיו הרפואיות ולאופן השימוש היעיל ביותר לספיגתו.

מוצרי הכורכום ממלאים את המדפים ומציעים מגוון רחב מאוד של מוצרי כורכום שונים בהרכב, באופן הייצור, בשילובי הרכיבים וגם באופן ויכולת הספיגה.

 

כורכומין אפקט – נמצא יעיל פי 30 בהשוואה לכורכומין נקי.

כורכומין אפקט הוא אחד ממוצרי הדגל של חברת "ברא צמחים", החברה הישראלית המובילה כיום לרפואת צמחים. כורכומין אפקט מתהדר ב- 3 יתרונות מרכזיים המעניקים לו את יחודו ויעילותו הרבה.

בראש ובראשונה טכניקת הפוספוליפידים. ברא פיתחה את "כורכום אפקט" בטכניקה ייחודית לה המשלבת תמצית של צמח הכורכום (curcuma longa) יחד עם פוספוליפיד. טכניקת הפוספוליפיד היא המפתח לייעול הספיגה והזמינות של החומרים הפעילים המצויים בכורכום, זאת משום שידוע כי לכורכום עצמו אין תנאים טובים לספיגה במערכת העיכול ואם לא פועלים לשיפור ספיגת הרכיבים הפעילים המצויים בצמח, הוא "נכנס – ויוצא" ויעילותו נמוכה. שימוש במעטפת הפוספוליפיד מעצימה את יכולות הכורכום להיטמע ולהיספג היטב בתאים. מחקרים מצאו שזוהי הדרך להשיג יעילות רבה יותר של פעילות נוגדת חמצון ופעילות נוגדת דלקת.

היתרון השני של כורכומין אפקט הוא בזכות מה שאין בו. המוצר אינו מכיל פיפרין. בעוד שחלק מהמחקרים מראים שפפרין – חומר חריף המופק מזן של פלפל, יעיל בשילוב עם כורכום על מנת לשפר את ספיגתו, מחקרים אחרים והמציאות בשטח מראים ששילוב של פיפרין עלול לפגוע בריריות העדינות של הושת מאחר וזהו חומר חזק וחריף מאוד. שימוש בפיפרין במיוחד אינו מתאים עבור הסובלים מרגישות בושת, חומציות גבוה, צרבות וגם כיבים. כורכומין אפקט נקי מפיפרין ולכן מתאים לבליעה גם עבור מי שסובל מצרבות, חומציות גבוהה ובעיות אחרות בושת. מאחר והכמוסה אינה מצופה בציפוי אנטרי פעילותה האנטי סרטנית ואנטי דלקתית מתחילה מיד עם הבליעה והיא משפיעה לטובה גם על הושת עצמה ולכן דווקא יעילה לטיפול בושת.

ואחרון חביב, הכמוסה נוחה לבליעה. כמוסות הכורכום הן כמוסות מאוד גדולות שדוחסות כמות גדולה של חומר על מנת להיות אפקטיביות. כורכומין אפקט מצליחה להיות יעילה בכמוסה קטנה יחסית לעומת מוצרי כורכום אחרים ונוחה לבליעה.

השימוש בכורכום אפקט מומלץ לטיפול במגוון של מצבים, ובפרט נמצא יעיל לטיפול בכל מצב דלקתי בגוף, החל מדלקות מעיים ומעי רגיז ועד דלקות ומחלות בשרירים ומפרקים, מונע התפתחות תהליכים סרטניים ומחזק חולי סרטן, מטפל בכבד שומני, כולסטרול ושומנים בדם, מחלות לב וכלי דם ומתאים כחלק מהטיפול במצבי חולשה חיסונית.

 למעבר לרכישת כורכומין אפקט במבצע

נכתב על ידי צוות האתר.


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר