תוספי תזונה ושיטות לשיפור הפוריות

תוספי תזונה ושיטות לשיפור הפוריות

 

אם ניסיתם את כל שיטות הפוריות האפשריות או שמא אתם דווקא מעוניינים להתחיל משיטות קצת יותר טבעיות ובלי זריקות וטיפולים מסובכים, תוספי תזונה יכולים לעזור לכם. יש הרבה שיטות לשיפור הפוריות שדרכים טבעיות ובדרכים רפואיות וחשוב מאוד שתכירו אותם. אם זה לא עובד, ניתן יהיה לעבור הפריה חוץ גופית או תרומת ביציות, הליכים מוכרים ונפוצים מאוד בימינו.

כל השיטות בדרך לחלום שיתגשם

אין ספק שלהביא ילד לעולם הוא חלום של כולנו או לפחות רובנו, כאשר זה משהו שהוא גם חברתי וגם ביולוגי. לפעמים הרצון להביא ילד חזק מאוד אך המציאות הרבה יותר מסובכת מזה, כיוון שאין אפשרות להביא ילדים בדרך הרגילה אחרי ניסיונות חוזרים ונשנים שלכם. בהתחלה אתם חושבים שזה פשוט ייקח עוד קצת זמן אך אחרי שנה ועוד שנה יכול להיות שאתם כבר מבינים שיש בעיה. אי מה להיבהל, יש הרבה זוגות כאלו שלא מצליחים להיכנס להיריון והבשורה הטובה היא שאחוז ניכר מהם מצליח בסופו של דבר בזכות מספר שיטות מתקדמות וטיפולי פוריות מועילים.

הגיע הזמן לשנות הרגלים

גם האישה וגם הגבר יכולים למצוא אצלם בעיה והשלב הראשון כבר כשתגיעו למומחה פוריות הוא בירור מי מכן הבעייתי. אחרי שתבינו מה הבעיה תוכלו גם לספק לה פתרון הולם אך חשוב מאוד קודם כל לנסות את השיטות הטבעיות של שינויי צריכה ושינויי הרגלים. אם אתם מעשנים הגיע הזמן להפסיק, כי אין ספק שהעישון לא רק לא מועיל אלא מזיק מאוד לכל מערכות הגוף וביניהן גם מערכת הרבייה. גם שתייה אלכוהול או שימוש בסמים למיניהם יכולים לסכן את הפוריות ברמה קשה ולכן חשוב להפסיק איתם ולא משנה באיזה טיפול בחרתם, בין אם ברפואה הקונבנציונלית, הבלתי קונבנציונלית או צריכת תוספי תזונה.

האם תוספי תזונה יכולים לעזור?

יש כמה תוספי תזונה שמתאימים לבעיות פוריות שונות כאשר הם מתאימים גם לאישה וגם לגבר. בעשורים האחרונים יש גדילה משמעותית במספר הזוגות שסובלים מבעיו פוריות וחלק ניכר מזה בגלל תרבות הצריכה שלנו כאשר המזון שאנו אוכלים לא תמיד כל כך בריא גם כשנראה לכם שהוא כן. תוספי תזונה ואכילה בריאה יותר יכולים לשפר את כל מערכות הגוף וביניהן גם את מערכת הרבייה ולהצליח ליצור את הביוץ המתאים בדרך לכניסה להיריון והגשמת החלום.

איך משפרים את פוריות האישה?

כדי לשפר את מצב פוריות האישה, האישה צריכה לאכול נכון ובצורה מסודרת. גם אכילה מועטה מידי וגם אכילה רבה מידי עלולה להזיק למצב האישה שכן הגוף לא יהיה בשיאו ועלולים להיות שיבושים הורמונליים שיפגעו ביכולת ההתעברות. כמו כן, ויטמין A הוא אחד הוויטמינים שמשתתפים בייצור ההורמון הנשי והוא תורם להתפתחות העובר, וצריכה נכונה שלו יכולה לעזור. גם סיבים תזונתיים יכולים לשפר את מצבה של האישה, לכן מומלץ לצרוך פירות וירקות שעשירים בסיבים תזונתיים יחד עם פחמימות מורכבות כמו דגנים. כמו כן, ברזל מסייע להפחתת הסיכוי להפלה והוא חשוב גם כן.

איך משפרים את מצב הגבר?

גם פוריות גבר היא עניין שעומד על הפרק ולמרות שבעיות אלו נתפשות כקלות יותר ונדירות יותר, יש הרבה גברים שסובלים מפוריות לקויה. ויטמין A  יכול גם הוא לסייע לתפקוד מערכת הרבייה של הגבר וחשוב לצרוך אותו בצורה נכונה, יחד עם חומת שומן קרניטין שמשפרת מאוד את איכות הזרע. כמו כן ויטמין E מגביר את ייצור הזרע ומשפר את התנועתיות שלו כך שיש סיכוי טוב יותר להפריה, ואפילו אבץ יכול לתרום אך חשוב לזכור שהצריכה חייבת להיות מאוזנת בהמלצת מומחה בתחום.

 

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר