מגוון מוצרים חדשים מבית נוטריקר

מגוון מוצרים חדשים מבית נוטריקר

מגוון מוצרים חדשים מבית נוטריקר

 

נוטריקר היא חברת תוספי תזונה ישראלית המייצרת מייבאות ומשווקת תוספי תזונה מתקדמים. בין תוספי התזונה של נוטריקר ניתן למצוא מגוון ענק של ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא, החל מהפשוטים ביותר כמו סידן, ברזל וויטמין B12 ועד לקומפלקסים מתקדמים וייחודיים המיוצרים רק על ידי נוטריקר כמו קומפלקס המסייע להורדת לחץ דם באופן טבעי, BP120/80, או קומפלקס של צמחי מרפא המסייעים להורדת הסוכר, גלוקר.

כחלק מהמאמץ להיות בחוד החנית ולייצר חדשנות השיקה בחודש האחרון נוטריקר מספר מוצרים חדשים:

אין מיג N-MIG – תוסף תזונה המכיל פורמולה ייחודית של ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא המסייעים לטפל במיגרנות באופן טבעי. אין-מיג מכיל מגנזיום, Q-10, ויטמינים מקבוצת הB, ואת צמחי המרפא אשווגנדה, ג'ינג'ר ובן חרצית.

אמור נוטריקר – תוסף תזונה המכיל קומפלקס לשיפור וחיזוק האום המיני לגברים ולנשים. אמור של נוטריקר מכיל קבוצה של צמחי מרפא המסייעים לזרימת הדם ולהגברת פעילות הטסטוסטרון בגוף כמו: זעפרן, ג'נסינג קוריאני, אשוודנגה מאקה והחשוב מכולם האפימדיום צמח מרפא הנקרא באנגלית Horny Goat  ומסייע במיוחד לאון וההנאה המינית.

כורכומין 9000 - כורכומין 9000 של נוטריקר הן תוסף תזונה של כורכומין, הרכיב הפעיל בשורש הכורכום, אשר נחקר רבות ונחשב כבעל תרומה רבה לבריאות. כמוסות כורכומין 9000 מיוצרות בפטנט של שחרור מושהה שמספקות לגוף יכולת ספיגה מוגברת לזמן ארוך. לכורכומין קשה להיספג לגוף, כיוון שהוא מסיס בשמן, לעומת הסביבה המימית של מיצי העיכול. בכמוסות כורכומין 9000 של נוטריקר הכורכומין מגיע בצורה פטנטית, העוטפת אותו בסכרידים טבעיים המאפשרים את מסיסותו בסיבה מימית ומגבירים עד פי 84 את ספיגתו בתהליך העיכול. כל כמוסה שוות ערך ל- 9000 מ"ג של כורכומין רגיל, ולכן הגוף מקבל כורכומין במינון גבוה.

נוטריויז'ן – תוסף תזונה התומך בבריאות העיניים ומסייע לשיפור בתפקוד העיניים והראייה וכן למחלות עיניים שונות. נוטריויז'ן מכיל: זעפרן, אסטקסטנטין, לוטאין, אופרזיה, ג'ינקו בילובה, מיצוי אוכמניות ויטמין A ועוד. רכיבים אילו עוזרים לתמיכה בתפקוד העין ומסייעים לשיפור מחלות עיניים מסוימות.

סאפרון תמצית זעפרן – זן זעפרן ספרדי בפטנט מיוחד של שחרור מושהה ובמינון גבוה של 40 מ"ג, הזעפרן הידוע כתבלין יקר במיוחד ידוע כבר שנים רבות כצמח מרפא המסייע הרגעה בריאות הלב שינ החיזוק הלבידו  דיכאון הזעפרן מהזן הספרדשי מוכר כזן של זעפרן בעל איכות גבוה וכמות חומרים פעילים רבה.

 

שארפ - פורמולה ייחודית לשיפור הזיכרון והריכוז המבוססת על רכיב פטנטי בשם נאומנטיקס,המופק מזן של צמח הספירמינט, השימוש בנאומנטיקס נמצא יעיל לשיפור הריכוז והריכוז ומסייע לתפודי המוח והיעילות בעבודה. בנוסף כילה הפורמולה את הצמחים בקופה וגוטו קולה, המשמשים כמזון למוח ותורמים גם הם לתפקוד תקין של המוח,לקשב וריכוז יעילים יותר.

 

 

מעבר לכל מוצרי נוטריקר במבצע בטבע סטוק

 

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר