תוספי תזונה לשיפור הריכוז והפעילות הקוגניטיבית

תוספי תזונה לשיפור הריכוז והפעילות הקוגניטיבית

תוספי תזונה לשיפור הריכוז והפעילות הקוגניטיבית

הפעילות המוחית היא התפקוד אולי החשוב ביותר בגוף האדם, חלקנו בורכנו ביכולת ריכוז ויכולות קוגניטיביות גבוהות אולם רובנו מתקשים בפעילויות כמו: ריכוז, קשב, זיכרון וחשיבה מאומצת.

בנוסף ההזדקנות והעליה בגיל, החל מגיל מסוים, גורמות להתדרדרות בפעילות המוחית.

הכתבה הזאת היא בשבילכם.

האם ניתן לשפר את הפעילות המוחית?

ניתן לשפר את הפעיות המוחית והקוגניטיבית בדרכים טבעיות.

ראשית מחקרים מוכיחים כי שימוש ותרגול המוח גורמים לשיפור הפעילות המוחית. פעילות כמו קריאה, משחקי חשיבה וזיכרון דוגמת סודוקו ותשבצים משפרים ומגרים את האזורים במוח האחראים לחשיבה ומשפרים את התפקוד שלהם

אילו תוספי תזונה משפרי את הפעילות הקוגניטיבית?

קיימים היום מספר תוספי תזונה וחומרים טבעיים המצויים במאכלים ומוצו בצורה יעילה וחזקה בתוך תוספי תזונה המסייעים לשיפור הפעילות הקוגניטיבית והמוחית. חלק מחומרים אלה מוכרים בטבע כצמחי מרפא כבר אלפי שנים.

גינקו בילובה – גינקו בילובה מוכר כבר אלפי שנים ברפואה הסינית בתור צמח מרפא המסייע להזרמת הדם ולשיפור הזיכרון והפעילות המוחית. הגינקו בילובה גורם לשיפור בקליטת החמצן והגלוקוז החיוניים לפעילות מוחית טובה ותקינה ובכך משפרים את הפעילות המוחית והערנות ויש האומרים כי בטווח הארוך אף מסייעים להוריד את הסיכון לחלות במחלות כמו אלצהיימר.

אומגה 3 – אומגה 3 היא שרשת חומצות שומן חיוניות, מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות מראים את ההשפעה החיובית של אומגה 3 במינון גבוה על הפעילות הקוגניטיבית והמוחית. אומגה 3 מגיע ממקורות מזון צמחיים כמו: מרווה ופשתן או ממקור חי בעיקר דגים.

חלק גדול מהמוח שלנו מורכב משומנים וחלק גדול מתוך השומנים האלו הם חומצות שומן אומגה 3. הDHA הנמצא באומגה 3 נמצא בעיקר בקליפת המו האחראי על סינון החומרים הנכנסים ואינם נכנסים למוח.

פוספואטדיל סרין – פוספוטאדיך סרין הוא חומר השייך למשפחת הפוליפוסידים והוא הרכיב החשוב ביותר הבונה את מעטפת התא שעליה מתקיימים מרבית התהליכים הביולוגיים ומסייע בשיפור היכולת הקוגניטיבית כולל זיכרון, ריכוז, צלילות ומיקוד.

B12B12 הוא ויטמים חשוב ביותר בכל מה שקשרו לפעילות עצבית וקוגניטיבית. מחסור בויטמים B12 יכול לגרום לעייפות, חוסר התמצאות, קשיים להתרכז ולחשוב.

 

מעבר לחנות לרכישת תוספי תזונה לשיפור הזיכרון והריכוז במבצע

 

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר