למה כדאי לשתות משקה אלוורה?

למה כדאי לשתות משקה אלוורה?

משקה אלוורה / מיץ אלוורה

 

צמח האלוורה, שמקורו במדינות המזרח התיכון אך גדל במדינות טרופיות רבות, ידוע בשימושיו הרבים הן ברפואה האלטרנטיבית והטבעית והן מוכר על ידי הרפואה הקונבנציונלית, לטיפולים מסוימים, רב גוניותו ותכונותיו הרבות הופכות אותו אף לשימושי בתכשירים קוסמטיים רבים שבגינם הוא אולי המוכר ביותר.

עלי צמח האלוורה המוכרים, הם בשרניים מאוד ומכילים כמות גדולה של נוזל מימי שהוא הבסיס לתכונות הריפוי בצמח, נוזל זה, דמוי ג'ל או מיץ סמיך וצמיגי, מכיל מעל 400 מרכיבים ובהם ויטמינים ומינרלים רבים.

 

למה משתמשים בג'ל אלוורה ?

הג'ל המופק מעלי צמח האלוורה משמש כאמור בתעשיות רבות, המכרת ביורת אולי היא תעשיית הקוסמטיקה, הג'ל מכיל חומרים ותכונות הגורמות לו להיות קריר למגע ועוזר להרגיע ולטפל במגוון מחלות ומצי עור כמו: כוויות, גירויים, עקיצות,, תפרחות וכו'.

אולם זהו לא השימוש העיקרי או הטוב ביותר בצמח האלוורה, מי שיוכל להתגבר על טעמו המריר של מיץ האלוורה יזכה למנת בריאות המסייעת רבות לבעיות בריאות שונות.

 

האם כדאי לשתות מיץ אלוורה ?

מיץ אלוורה מכיל כמעט את כל אבות המזון ומינרלים וויטמינים רבים וביניהם: אבץ, סלניום וויטמיני C, E, B  וA כמו כן מיץ אלוורה מכיל: נוטריינטים כמו חומצות שומן וחומצות אמינו חיוניות, סיבים תזונתיים ואומגה 3.

 

למה משמש מיץ אלוורה ?

כל התכונות המפורטות כאן הופכות את משקה מיץ האלוורה למושלם לטיפול במגוון מצבים בריאותיים ובעיקר לבעיות הקשורות למערכת העיכול:

  • הקלה על עצירות – אלוורה מכילה חומר טבעי המזרז ומייעל את פעילות המעיים ועוזר לפתור בעיות עצירות בצורה טבעית
  • דיאטה – מיץ אלוורה עוזר לייעל את תהליכי העיכול לאזן את פעילות הקיבה ולשפר את חילוף החומרים הטבעי של הגוף
  •  ניקוי כבד ומערכת העיכול - מיץ אלוורה מסייע לתהליכי הניקוי הטבעיים של הגוף כדוגמת ניקוי הכבד, זאת על ידי הגברת הזרימה של מיצי המרה וחיזוק דפנות המעיים. 
  • צרבות – מיץ אלוורה, בדומה לשימושו כחומר גלם בתעשיית הקוסמטיקה, מכיל חומרים מרגיעים וגם בעל חומציות בסיסית ועל ידי כך ועוזר להפיג ולפתור תחושה של צרבות.

 

 

מעבר לחנות לרכישת מיץ אלוורה

מעבר לחנות לרכישת משקה אלוורה

 

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר