ג'ארו דופילוס – מלך הפרוביוטיקה

ג'ארו דופילוס – מלך הפרוביוטיקה

ג'ארודופילוס – מלך הפרוביוטיקה

אם פעם היו אומרים לכם לקחת כמוסה של חיידקים הייתם מצטמררים ומסרבים, בימינו נטילת חיידקים פרוביוטיים הפכה לעניין שבשגרה.

מיהם חיידקי פרוביוטיקה? למה הם חיוניים לנו? הסבר מלא וגם הכרות עם מלך הפרוביוטיקה - הג'ארודופילוס.

 

חיידקים פרוביוטיים נקראים בשפה פשוטה "החיידקים הטובים" הם לא החיידקים שגורמים למחלות אלא קבוצת חיידקים שנמצאת באופן טבעי במערכת העיכול שלנו ומעודדת תהליכים רבים החשובים לבריאות ותורמים לריפוי. לכל אדם יש במערכת העיכול שלו המון חיידקים, חלקים נחשבים "לא טובים" וחלקים נחשבים "טובים", במאזן זה בן סוגי החיידקים רצוי שתעלה כמות החיידקים הפרוביוטיים על החיידקים הלא טובים (הנקראים פתוגניים)

נוכחות מרובה של חיידקים פרוביוטיים מחזקת את תפקוד מערכת החיסון מול גורמי מחלה, מגנה מפני וירוסים ופטריות ומחזקת תהליכי ריפוי בעת התמודדות עם מחלה. החיידקים הפרוביוטיים מסייעים לפירוק המזון, חיוניים בתהליכי העיכול והפינוי. כיום תחום רפואת החיידקים מתפתח וישנם מחקרים רבים המלמדים שתהליכי הרס ומחלה רבים קשורים לאיזון לא נכון באוכלוסיית החיידקים ומנגד, שתיקון המאזן באופן יזום מאפשר תהליכי ריפוי.

למה יש חוסר בחיידקים פרוביוטיים? באופן טבעי מלידה מתפתחים החיידקים הפרוביוטיים בגוף, ובכל זאת בשל אורח חיים "מודרני" הכולל מתח נפשי, תזונה דלה במזון טרי ועשירה בסוכר ומזון מתועש וגם שימוש באנטיביוטיקה ותרופות אחרות - פוגע וקוטל את החיידקים הטובים ואז צריך לקבל אותם ממקור חיצוני – נטילת תוסף פרוביוטי.

מאחר וישנם סוגי חיידקים רבים ולכל אחד פעילות מעט שונה ישנם בשוק תוספי תזונה מגוונים, חלקים מיועדים לתמיכה ספציפית בבעיות עיכול, חלקם מתאימים יותר לסיוע בריפוי דלקות שתן או גרון.

ג'ארודופילוס הוא תוסף פרוביוטי ותיק של חברת אלטמן המשלב 8 סוגי חיידקים במינונים מאוד גבוהים ובכך נותן מענה רחב לחיזוק מערכת העיכול ומערכת החיסון. כמוסה אחת מכילה 5 מיליארד זנים ומתאימה לשימוש כאשר יש חולשה חיסונית או התמודדות עם מחלה או לאחר מחלה, בזמן ואחרי נטילת אנטיביוטיקה, כטיפול בדלקת בשתן, כסיוע בתהליכי עיכול ובמיוחד במצבי עצירות, חיונית כחלק מטיפול בהליקובקטר פילורי או "קנדידה". מלבד עוצמת פעילותו, ייחודיות הג'ארודופילוס היא בכך שכל כמוסה עטופה בשכבת מגן השומרת על החיידקים טריים ופעילים לאורך זמן ומבטיחה את פירוקם רק בהגעתם למעי.

נכתב על ידי מעיין-זך שליבו נטורופתית N.D

 

מעבר לחנות לרכישת ג'ארו דופילוס במבצע


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר