?מהו הצמח השמני העתיק המחזק את מערכת החיסון

?מהו הצמח השמני העתיק המחזק את מערכת החיסון

אוניה דה גאטו

אוטוטו מגיע הסתיו ואיתו מגיעות התופעות הנפוצות: הצטננות, כאב גרון, חלושס של עונת מעבר ועוד חברים.. בלי קשר לנגיף הקורונה שמרחף סביבנו, עבור רובנו מומלץ לחזק את הגוף ואת מערכת החיסון לפני בוא הסתיו (והחורף) כדי למנוע ממחלות ורגישויות אלו להתפרץ. אוניה דה גאטו הוא צמח מרפא עוצמתי המחזק את מערכת החיסון, מאזן את מערכות הגוף ומתאים לטיפול גם בכאב ראומטי כרוני.

לאיזה מהמצבים בדיוק הוא מתאים? מהן התכונות המרפאות שלו? ולמי השימוש בו אסור?

מידע מקיף על ציפורני החתול, צמח המרפא מהאמזונס, הנקרא גם אוניה דה גאטו.

אוניה דה גאטו הוא צמח מרפא עתיק ונפוץ לשימוש ברפואה המסורתית בפרו ובאמזונס, שם הוא גדל. לצמח יש כמה תכונות רפואיות עיקריות, ומהן נגזר השימוש בו.

אוניה דה גאטו הוא צמח בעל פעילות אנטי ויראלית, אנטי דלקתית ונחשב גם אנטי סרטני.

הוא מחזק את כלל מערכות הגוף (TONIC) ונחשב לצמח אדפטוגני, הכוונה לצמח שתומך בתהליך ההסתגלות של הגוף והנפש אכשר ישנם שינויים, מחזק את מערכת החיסון,עוזר בהתחזקות והחלמה של הגוף או בהתמודדות עם אירוע מורכב. צמח אדפטוגני הוא צמח שמחזק את העמידות שלנו, גם הנפשית וגם את כלל הגוף הפיזי.

לאוניה דה גאטו פעילות אנטי בקטריאלית, זאת אומרת הוא משמיד חיידקים ובקטריות. ובזכות תכונותיו האנטי ויראליות ואנטי בקטריאליות הוא מתאים לשימוש גם כאשר רוצים לחזק את מערכת החיסון כטיפול מניעתי וגם כאשר רוצים לטפל בחולשה חיסונית \ מחלה קיימת. מתאים לשימוש בטיפול בדלקת גרון, דלקת ריאות, טיפול וגם מניעה של הצטננות ושפעת. מתאים לטיפול בכשל חיסוני כמו פיברומיאלגיה, תסמונת העייפות הכרונית וגם כחלק מטיפול בסרטן.

בנוסף, אוניה דה גאטו הוא אנטי ראומטי, זאת אומרת מסייע להפחית תהליך דלקתי בגוף ובפרט במפרקים ושרירים ולכן גם מפחית תופעת כאב שמקורה בדלקת. השימוש בצמח מתאים גם לטיפול בדלקת מפרקים, דלקת שרירים, דלקת בשתן, דלקות או זיהומים במערכת הנשימה.שמן אתרי שלו מתאים לטיפול בדלקות חניכיים

איך משתמשים באוניה דה גאטו ולמי השימוש בו אסור?

השימוש הטיפולי בצמח יהיה לרוב במיצוי נוזלי (טינקטורה) המופקת מגזע הצמח ולעיתים גם מהשורש שלו ומשומרת באלכוהול, ניתן להשתמש בו גם במשחה מרוכזת וכמובן בשמן אתרי. לטיפול בדלקות חניכיים לדוגמא מומלץ להשתמש בשמן אתרי ו"לצחצח" איתו את השיניים יחד עם אדמת חוואר. ניתן ליצור פורמולות שמנים אתריים הכוללות אותו למריחה על אזור כואב כתוצאה מדלקת .

השימוש בציפורני חתול מתאים למבוגרים ולילדים אבל אינו מתאים לנשים בהריון או בזמן הנקה. השימוש אסור בחלק מהמחלות הכרוניות כגון לופוס, טרשת נפוצה ועוד.

 

המידע ניתן כהעשרה. ואינו תחליף לטיפול רפואי או טיפול אישי.

מעיין-זך דן. נטורופתיה לכל המשפחה

לרכישת מוצרי אוניה דה גאטו במבצע

 


השאר תגובה

תגובות יאושרו לפני פרסומן על פי מדיניות האתר